Wirtualne Biuro

Witamy w Wirtualnym Biurze

Otwierasz firmę? Nie chcesz rejestrować firmy w swoim domu? Nie chcesz łączyć tej sfery z pracą? A może po prostu chcesz obniżyć koszty wynajmu i obsługi biurowej? W takich przypadkach wirtualne biuro jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej Firmy.

W ciągu ostatnich lat można zauważyć rosnące zainteresowanie usługą, jaką jest wirtualne biuro. Korzystają z niej małe jak i również duże firmy, a także osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jest to wynikiem wielu korzyści płynących z prowadzenia e-biura. Nasza oferta obejmuje pełen pakiet usług przydatnych przy prowadzeniu firmy. Oferujemy prestiżową lokalizację w Czeladzi na Starym Rynku oraz profesjonalną obsługę sekretarską. Dzięki doświadczeniu pracowników, naszym klientom zapewniamy maksymalny komfort prowadzenia działalności poprzez przejęcie ich obowiązków związanych z administracyjną stroną prowadzenia firmy, co pozwoli Przedsiębiorcom skupić się wyłącznie na efektywnym rozwoju Ich firmy.

Zakres usług jest tak opracowany, aby klienci mogli maksymalnie czerpać z korzyści wynikających z usług outsourcingu, otwartych na nowoczesne systemy zarządzania jakością, pragnących gwarancji realizowanej usługi.

Czym jest Wirtualne Biuro?

Definicja wirtualnego biura mówi, że jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu.

Usługa ta umożliwia znaczną redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i obsługą biurową, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Wirtualne biura zapewniają rejestrację przedsiębiorstwa pod swoim adresem, dzięki czemu osoby prowadzące działalność w domu lub też mobilni specjaliści zyskują prestiżowy adres dla swojej firmy.

Idea wirtualnego biura narodziła się w 1994 roku. Na podstawie obserwacji rynku usługodawcy doszli do wniosku, że szerokie grono przedsiębiorców nie potrzebuje prowadzenia własnego biura i nie chce płacić wysokich stawek za czynsz. Chcąc ułatwić funkcjonowanie podmiotów gospodarczych stworzono własne firmy outsourcingowe, które cieszą się dużą ilością klientów i odnoszą sukcesy do dnia dzisiejszego.

Wirtualne Biuro – dla kogo?

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich firm biznesowych, którym zależy na redukcji kosztów związanych z prowadzeniem firmy, potrzebujących profesjonalnej obsługi biurowej oraz pragnących budowania prestiżowego wizerunku.

Korzyści z Wirtualnego Biura

Najbardziej wymagający przedsiębiorcy mogą skorzystać z wielu zalet, jakie niesie ze sobą e-biuro, a są to:

KOMPLEKSOWOŚĆ OFERTY

Podstawową usługą wirtualnego biura jest udostępnienie adresu w celu rejestracji firmy. Oprócz tego oferty obejmują pełną obsługę sekretarską i korespondencyjną, możliwość wynajmu biur oraz sal konferencyjnych, a ponadto doradztwo w wielu dziedzinach. Krótko mówiąc w ofercie znajdziemy kompleksową obsługę biura. Co więcej, wirtualne biura dopasowują wachlarz swoich usług do indywidualnych potrzeb, tak aby móc sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

SPADEK KOSZTÓW

Każdy przedsiębiorca wie, że wynajem tradycyjnego biura to duże wyzwanie finansowe, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić, zwłaszcza na początku działalności, kiedy przychody są jeszcze niskie. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług wirtualnego biura, w jednym miejscu otrzymują prestiżowy adres, dostęp do pełnej infrastruktury biurowej, możliwość wynajmu sali konferencyjnej oraz wiele innych usług niezbędnych do funkcjonowania firmy, ponosząc dużo niższe koszty, a co więcej oszczędzając przedsiębiorcom dużo czasu i stresu.

PROFESJONALNY PERSONEL

Wirtualne biura zatrudniają wykfalifikowany personel, który pozostaje do dyspozycji Przedsiębiorcy. Są to osoby wykształcone, komunikatywne, rzetelne oraz zdyscyplinowane. Jest to profesjonalny personel, jaki Przedsiębiorca otrzymuje za dużo mniejsze koszty, aniżeli poniósłby przy zatrudnieniu pracowników w tradycyjnym biurze.

NOWOCZESNOŚĆ I PRESTIŻ

Wirtualne biuro jest rozwiązaniem, które w nowoczesny, wygodny oraz tani sposób, pozwoli osiągnąć wyznaczone cele. Doda Państwa Firmie prestiżu, zapewni profesjonalizm oraz gwarancję jakości wykonywanych usług, co pozwoli Państwu skupić się na efektywnym rozwoju przedsiębiorstwa.

Usługi jakie świadczymy:

 • Wynajem adresu do rejestracji firmy,
 • Wynajem adresu do korespondencji,
 • Indywidualne numery telefoniczne,
 • Odbiór telefonów i faksów,
 • Odbiór i przesyłanie korespondencji,
 • Odbiór i obsługę skrzynki mailowej,
 • Skrzynki e-mail we własnej domenie w systemie Microsoft Exchange w wybranych planach taryfowych,
 • Skrytkę pocztową,
 • Obsługę prawną i księgową,
 • Wsparcie księgowe, prawne i informatyczne,
 • Przechowywanie dokumentów,
 • Założenie rachunku firmowego,
 • Wynajem sal na spotkania biznesowe,
 • Wynajem biurek dla freelancerów lub na coworking,
 • Tworzenie biznesplanów,
 • Wyrabianie pieczątek, wizytówek i innych elementów systemu identyfikacji wizualnej,
 • Opracowanie corporate ID (logotypy, dokumenty firmowe, wizytówki, kalendarze itp. – projekt i wydruk),
 • Projekt i wydruk innych materiałów graficznych.

Tutaj znajdziecie Państwo naszą bieżąca ofertę Wirtualnego Biura!

Już dziś zapraszamy do współpracy! Wirtualne biuro w Czeladzi i w Wieluniu.

Zespół SBC